Napovednik dogodkov

Renata Lazar: OBLAČILNA DEDIŠČINA V POLSTENIH FIGURAH; razstava na ogled do vključno 30. 10. 2023

Vabimo vas k ogledu gostujoče razstave Oblačilna dediščina v polstenih figurah, avtorice Renate Lazar.

Razstava bo do vključno 30. oktobra 2023 v odpiralnem času Knjižnice Brežice na ogled na strokovnem oddelku knjižnice in bo sooblikovala letošnje Dneve narodnih noš in oblačilne dediščine, Dneve evropske kulturne dediščine in Teden kulturne dediščine ter praznični Brežiški oktober.

Izmenjava semen.

Če imate domačih semen več, kot jih potrebujete za lastno uporabo, jih z veseljem sprejmemo v Knjižnico semen v Knjižnici Brežice.

Platnice knjige Otroška pot obilja.

Prijazno vabljeni na dejavnost Pravljica z ustvarjalnico, ki se bo v torek, 23. aprila 2024, z začetkom ob 16.30 odvila na mladinskem oddelku Knjižnice Brežice