Napovednik dogodkov

Brezplačna delavnica PRIHAJAJOČI ADVENTNI ČAS; 24. 11. 2022

Predpraznično razpoložene ustvarjalce vabimo na brezplačno delavnico PRIHAJAJOČI ADVENTNI ČAS.

V knjižnici bomo predpraznično vzdušje pričarali z brezplačno delavnico izdelave namiznih aranžmajev, venčkov oziroma doma narejenih božično-novoletnih okraskov. Pridružite se nam v četrtek, 24. novembra 2022, ob 18. uri v Dvorani Savice Zorko v Knjižnici Brežice.

Število mest na delavnici je omejeno. Prijave do vključno ponedeljka, 21. novembra 2022, oziroma do zapolnitve mest zbiramo na telefonski številki 031 855 225 ali e-naslovu andreja.kos@knjiznica-brezice.si.

S seboj prinesite sveče, s katerimi boste okrasili svoj izdelek, lahko tudi druge pripomočke za lastno uporabo (vrtne škarje, žico, okraske in drugo).

Obvestilo o zaprtosti knjižnice v času inventure knjižničnega gradiva.

Spoštovani člani in uporabniki.

Knjižnica Brežice bo od 3. do vključno 8. junija 2024 ZAPRTA zaradi inventure knjižničnega gradiva. 6. junija 2024 bo zaprt tudi oddelek v Cerkljah ob Krki.

Na fotografiji je bober, osrednji lik gostujoče predstave.

Letošnjo sezono Bralne mavrice bomo zaključili z ogledom interaktivne otroške predstave BOBROVA SKRIVNOST v izvedbi Zavoda Enostavno Prijatelji.

Olimpionik Leon Štukelj.

V duhu pariških olimpijskih iger, na katerih je Leon Štukelj pred stotimi leti osvojil prvo slovensko zlato olimpijsko medaljo, letošnjo akcijo zbiranja spominov posvečamo športu oziroma telovadbi.

Z…