Parada učenja 2022: Čebela že PLEŠE s cveta na cvet in BERE med; 25. 5. 2022

Knjižnica Brežice, Plesno društvo Imani Brežice in Strokovni izobraževalni center Brežice v sodelovanju pripravljamo dogodek Parada učenja 2022 s sloganom ČEBELA ŽE PLEŠE S CVETA NA CVET IN BERE MED. V sredo, 25. maja 2022, se nam med 17. in 18. uro pridružite na Trgu Jožeta Toporišiča, to je na trgu pri Knjižnici Brežice. V primeru dežja bo dogodek potekal v Dvorani Savice Zorko v Knjižnici Brežice.

Program bo sledeč:

17.00   UVODNI POZDRAV
Andreja Dvornik, bibliotekarka, v spremstvu Knjižka, maskote Knjižnice Brežice.

17.05   PLESNI POZDRAV
Plesalci Plesnega društva Imani Brežice se bodo predstavili s plesno točko skupine Sodobni ples 2-4 in zbrane ovili v čudoviti svet ritma in gibanja.

17.15   KO SPREGOVORIJO PRAVLJICE
Dijakinje Strokovno izobraževalnega centra Brežice, smer Predšolska vzgoja, bodo z branjem pravljic najmlajše udeležence in njihove spremljevalce popeljale v pravljično deželo oziroma več njih.

17.30   BRENČEČA USTVARJALNICA IN IGRALNICA
Osrednja tematika ustvarjalnice in igralnice, pod vodstvom bibliotekark Knjižnice Brežice, bo brenčeča čebela.

Bodite del dneva učečih se skupnosti tudi vi.